Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Csaknem 40 diák jutott be az OKTV döntőjébe a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnáziumból

A Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnáziumból a 2023/24-es tanévben 15 különböző tantárgyból 37 diák jutott be az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny döntőjébe – közölte Nagy Anett, intézményvezető az Eduline-nal. Mint írta, ezzel az eredménnyel a Fazekas Gimnázium mögött a másodikak lettek az összesített országos rangsorban, a vidéki iskolák között pedig az elsők.

Műsor:
Következik: