Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Dombormű készül a kórházalapító Cseszkó-házaspár emlékére

A nyolcvan évvel ezelőtt a mai Indonéziában mártírhalált halt, kórházat alapító Dr. Cseszkó Gyula és felesége Hadady Emma Rózára emlékére állítanak domborművet Hódmezővásárhelyen – közölte a Hódmezővásárhely – Ótemplomi Református Egyházközség. Mint írták, a fehér mészkőből készülő alkotás tizenkétmillió forintnyi költségeinek előteremtésére gyűjtést hirdetett az egyházközség. A dombormű avatása Szentháromság vasárnapján, június 15-én hálaadó istentiszteleten lesz.

Műsor:
Következik: