Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Egyéves a Bálint Sándor Jólléti Program

Egyéves a Bálint Sándor Jólléti Program. Fendler Judit a Szegedi Tudományegyetem kancellárja a Rádió 88-nak elmondta, a program 2025 márciusában indult el azzal a céllal, hogy az egyetem szakmai tudására és erőforrásaira építve támogassa a helyi közösséget, javítsa az életminőséget, valamint erősítse az egészségügyi és társadalmi jóllétet. A kezdeményezés jelentőségét mutatja, hogy az SZTE a Kulturális és Innovációs Minisztérium által alapított „Év Karitatív Egyeteme” elismerésben részesült, egyebek mellett a program megvalósításának és kiterjedt partnerségi hálójának köszönhetően.

Műsor:
Következik: