Elon Musk lett a Twitter új tulajdonosa. A hírek szerint gyorsan ki is rúgta a vállalat felsővezetőit, akiket azzal vádolt, hogy félrevezették őt. Arról már szűkszavúbban nyilatkozott, hogy milyen konkrét intézkedésekkel tervezi elérni a közösségi médiafelülethez fűzött nagyratörő ambícióit. Elmondta, hogy munkahelyek leépítését tervezi, így a Twitter mintegy 7500 alkalmazottja nekiállhat aggódni a jövőjéért.