Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Holnap nyílik meg a szegedi XXI. Táblaképfestészeti Biennálé

Holnap nyílik meg a szegedi XXI. Táblaképfestészeti Biennálé a Reök-palotában. Nátyi Róbert, kurátor a Rádió 88-nak elmondta, a kiállítást 1983 óta kétévente szervezik meg. Idén több mint 900 alkotás érkezett, amelyek közül a háromtagú szakmai zsűri többkörös online zsűrizést követően mintegy 140 művet választott ki a tárlatra. A biennálé a magyar kortárs képzőművészetről ad átfogó képet. A kiállítás holnap délután 2 órától látogatható.

Műsor:
Következik: