A hétvégén a Maty-ér adott otthont a nemzetközi idény első versenyének. A magyar válogatott 15 éremmel zárt a szegedi gyorsasági kajak-kenu világkupán. Kiss Ágnes és Nagy Bianka a páros bronz mellett, négyesben ezüstöt szerzett.
A hétvégén a Maty-ér adott otthont a nemzetközi idény első versenyének. A magyar válogatott 15 éremmel zárt a szegedi gyorsasági kajak-kenu világkupán. Kiss Ágnes és Nagy Bianka a páros bronz mellett, négyesben ezüstöt szerzett.