Az SZTE-Szedeák hétfőn jelentette be, hogy távozik a magyar válogatott játékosa. Cseh Botond két idényt töltött Szegeden, kedden az is kiderült, hol folytatja pályafutását. A 2025–26-os idényben Magyar Kupa-győztes, bajnoki ezüstérmes Szolnoki Olajbányász szerződtette a fiatal játékost.