Kijött a focivébé hivatalos himnusza. A Dai Dai című dalt Shakira énekli, aki a számot a vébé döntőjének félidei show-ján is előadja. A kolumbiai popdívának nem ez az első vébéhimnusza: ő énekelte a 2010-es dél-afrikai világbajnokság hivatalos dalát, a Waka Wakát is. A jogdíjakat Shakira teljes egészében a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség edukációs alapjának adományozza.