Ismét vandalizmus áldozata lett a világ talán leghíresebb banánja, amit egy ezüst ragasztószalaggal rögzítettek a falra. Már másodjára tűnt el a hírhedt olasz műalkotás, a Komédiás központi eleme, a gyümölcs. Tavaly nyáron egy éhes látogató egyszerűen leszedte a falról a műalkotás ehető részét, meghámozta és elfogyasztotta. Hogy most is az éhségnek esett-e áldozatul a darab, azt egyelőre nem tudni, de az biztos, hogy komoly hagyományt folytatna az elkövető.