Megszakadt az SZVSE tizenegy mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozata. A labdarúgó NB III. Dél-keleti csoportjának 26. fordulójában a Vasutasok hét perc után már 2–0-ra vezettek, végül 2–1-re nyertek itthon a sereghajtó Tiszaföldvár ellen. A szegediek ezzel már 32 pontnál járnak, győzelmükkel hatalmas lépést tettek a bennmaradás felé.