Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Munkába állt idehaza az első kölcsönkért InterCity-kocsi

Akár Magyarországon is utazhatunk osztrák vonattal, ugyanis már munkába is állt idehaza az első kölcsönkért InterCity-kocsi. Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerint, az 1. osztályú légkondicionált kocsi nem marad egyedül, mert idén nyáron további járművek is forgalomba állhatnak a zsúfoltabb időszakokban. A hosszú távú megoldást a vasúti járműpark megújítása jelenti. Az ismét elérhetővé vált uniós forrásokból mintegy kétmilliárd eurót biztosítottak az InterCity-flotta és a HÉV-járművek cseréjére. 

Műsor:
Következik: