Ősztől indulhat Szegeden a szerb iskola gimnáziuma, de nem az ennek szánt, és félbemaradt Kálvin téri épületben. A Szeged.hu azt írja, ősztől már két épület bérleti díját is fizetheti a Szerb Országos Önkormányzat, miután még mindig nem látni az alagút végét az egykori Százszorszép gyermekház helyén tervezett oktatási központ ügyében. A Szerb Országos Önkormányzat az új kormánytól vár segítséget.
Ősztől indulhat Szegeden a szerb iskola gimnáziuma, de nem az ennek szánt, és félbemaradt Kálvin téri épületben
2026-05-15