Kilép a vászonról és igazi együttessé válik a Kuplung zenekar, amit a nagysikerű Hogyan tudnék élni nélküled? című zenés filmben ismerhettünk meg. Ember Márk, Kirády Marcell és Marics Peti Nyomod a gázt! címmel már saját dallal jelentkezett. Ráadásul novemberben dupla Aréna-koncertet is adnak a filmek szereplőivel kiegészülve. Az első meghirdetett Aréna-buli pillanatok alatt telt házas lett, így egy második dátumot is megnyitottak november 7-re.