Új határidő jön a SZÉP-kártyáknál, havi levonásokra lehet számítani. Változik a Széchenyi Pihenő Kártyák fel nem használt egyenlegeire vonatkozó szabályozás. A veszélyhelyzeti rendeletek kivezetésével visszatér a korábbi, május végi határidő, és a büntetőkamatok rendszere is átalakul. A jövőben újra a május 31-i határidőre kell majd figyelni a régebbi egyenlegeknél. Aki nem figyel, annak havonta 3 százalékkal is csökkenhet a bent ragadt pénze.