Kimagasló tanulmányi eredménnyel zárult az idei tanév a szegedi, a mórahalmi és a kisteleki járásban. 42 intézmény adatai alapján 4,49-es tanulmányi átlagot értek el az iskolák. A legjobban teljesítők közé tartozik egyebek mellett a Madách Imre Általános Iskola, a Gregor József Általános Iskola, valamint a Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium. Plesovszkiné Ujfaluczki Judit, a Szegedi Tankerületi Központ igazgatója a kitűnő bizonyítványokról is beszámolt.