Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Szombaton ismét látogatható lesz az Öreg Hölgy

Ismét kitárja kapuit Szeged egyik legszebb épülete, a Szent István téri víztorony. Az Öreg Hölgy szeptemberig, minden hónap első szombatján délelőtt 10 és délután 4 óra között fogadja látogatóit. Ezeken a napokon előzetes bejelentkezés nélkül bárki megnézheti a víztornyot, a benne berendezett kiállításokat. Legközelebb június 6-án, szombaton csodálhatjuk meg a várost a víztorony látogatható szintjeiről.

Műsor:
Következik: