Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Telefonon mentette meg egy szegedi mentésirányító egy három hónapos kisbaba életét

Telefonon mentette meg egy szegedi mentésirányító egy három hónapos kisbaba életét. A mentőket egy édesanya hívta, akinek kisbabája nem vett levegőt. A hívást Berényi Bálint mentésirányító fogadta, akinek utasításaival sikerült stabilizálni a csecsemő állapotát. A rohamkocsi mellett egy helikopter is perceken belül a helyszínre ért. Berényi Bálint a Blikknek elmondta, az anyuka is nagyon higgadt és összeszedett volt, ez is segítette a munkáját. A kisbaba azóta jól van.

Műsor:
Következik: