16:00 - 18:00 Let’s GO! 18:00 - 21:00 I LOVE SZEGED 21:00 - 23:00 Sportmix Heti műsor

Kilenc góllal verte a Tatabányát az OTP Bank – Pick Szeged. A kékek 39-30-as sikert ünnepelhettek szerdán a tatai alakulat ellen a Pick Arénában, a bajnokság 7. fordulójában. Már a mérkőzés első félidejében is érezhető volt, hogy szegedi győzelem születik, a másodikban pedig még egy lapáttal rátettek a hazaiak, így végül nagyarányú sikert arattak. Folytatás szombaton a Balatonfüred ellen, ismét hazai pályán.

OTP Bank – PICK Szeged–MOL Tatabánya KC 39–30 (20–15)
K&H férfi kézilabda liga., 7. forduló. Szeged, Pick Aréna, 2041 néző. Vezette: Andorka, Hucker.
OTP Bank – PICK Szeged: Mikler – Sostaric 6/1, Garciandía 4, Kalaras, Bánhidi 5, Szita 5, Jelinic 4. Csere: Imsgard (kapus) Bombac 1, Gaber 4, Mackovsek 1, Martins 3, Szilágyi 2, Stepancic 4, Rea. Vezetőedző: Kárpáti Krisztián.
MOL Tatabánya KC: Székely – P. Rodríguez 1, Ancsin 3, Juhász Á. 2, Vilovszki 1, Pergel 3, Krakovszki B. 3/1. Csere: Bartucz (kapus), Obradovic, M. Eklemovics 2, Maras 5/2, Vajda, Győri M. 5, Reza 2, Enomoto 3. Vezetőedző: Tombor Csaba.
Hétméteres: 1/1, ill. 3/3.
Kiállítás: 2, ill. 2 perc.

Kárpáti Krisztián: – Az elején ránk ijesztett a Tatabánya, az első tíz percben jól játszottak. Jókor jött a védekezésváltásunk, amivel visszaállt a rend a fejekben. A második félidőben már felszabadultan kézilabdáztunk, támadásban megvalósítottuk az eltervezetteket. A végén szólnom kellett a játékosoknak, hogy tartsák fenn a figyelmüket, de összességében elégedettek vagyunk a látottakkal.