A kéményseprés fontosságára hívta fel a figyelmet a Csongrád-Csanád megyei kéményseprő-ipari ellátási csoport. Király József, a csoport vezetője a Rádió 88-nak elmondta, a legfontosabb, hogy rendeltetésszerűen használjuk a tüzelőberendezéseket, csak arra alkalmas tüzelőanyaggal fűtsünk. Kiemelte, fatüzeléses berendezések esetében évente, gázfűtés esetében kétévente ajánlott szakembert hívni a kémény ellenőrzéséhez.
A kéményseprés fontosságára hívta fel a figyelmet a megyei kéményseprő-ipari ellátási csoportja
2022-09-11