Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Kihelyezték a párakapukat és az ivócsapokat Szegeden a kánikula miatt

Kihelyezte a párakapukat a hőségriadó kezdetén a Szegedi Vízmű Zrt. Balaton Krisztina, kommunikációs vezető a Rádió 88-nak elmondta, mobil ivókút és tűzcsapra szerelt ivócsap egyaránt üzemel már a városban. Ivókút került a Mars térre, a párakapu mellé, valamint a Dugonics térre is. Hamarosan ivócsapot helyeznek majd el az Aradi vértanúk terére is. Az ivókutak és a párakapuk várhatóan a nyár végéig a helyükön maradnak.

Műsor:
Következik: