Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Megtartotta évadzáró társulati ülését a Szegedi Nemzeti Színház

Megtartotta évadzáró társulati ülését a Szegedi Nemzeti Színház. Barnák László főigazgató a Rádió 88-nak elmondta, bár több kihívással is szembe kellett nézniük az elmúlt évadban – mint például a rezsiválság és a növekvő infláció – összességében elégedettek az előadások és a nézők számával. Kiemelte, a színházban dolgozók erős és összetartó csapatot alkotnak, ezt pedig a közönség is érzi, akiknek hálásak azért, hogy hűségesek a kőszínházhoz. A Kisszínházban 89%-os, míg a Nagyszínházban 77%-os volt az átlagnézettség.

Műsor:
Következik: