Megérkeztek az új parkoló automaták Szegedre –írja a Szeged365.hu. Szegeden július elsejétől még szélesebb körben teszik fizetőssé a parkolást. A SZEPARK szerint az ország legmodernebb napelemes, érintőképernyős parkolóautomatái érkeztek a városba, melyek az összes magyar, az 1-2 eurós pénzérméket, illetve bankkártyát is elfogadnak. A mobilparkoláshoz hasonlóan pedig itt is meg kell adni a rendszámot, és az érintőkijelzőn lehet intézni a vásárlást.