Elfogtak egy templomperselyt feltörő férfit Szegeden. A rendőrségre szerdán érkezett bejelentés arról, hogy egy férfi az egyik szegedi templomban lefűrészelte a lakatot a perselyről, majd a kivett pénzzel együtt távozott. A rendőrök elfogták a 46 éves gyanúsítottat. Ellene lopás miatt indult eljárás, és kezdeményezték letartóztatását.