A héten átadják a felújított Gera Sándor utcát Szegeden. Jávorszky Iván, önkormányzati képviselő a Rádió 88-nak elmondta, egy útfelújítási program keretében valósult meg a 41 millió forintos útrekonstrukció. A munkálatok során mintegy 2500 négyzetméteres területet borítottak be aszfalttal. A közeljövőben megkezdődik a BYD beruházáshoz kapcsolódó fejlesztés, a Czibula utca felújítása, valamint a kecskési vasúti aluljáró megtervezése.