16:00 - 18:00 Let’s GO! 18:00 - 21:00 I LOVE SZEGED 21:00 - 23:00 SzegedEst Heti műsor

Alulmaradt Körmenden a Szedeák

Hatalmasat küzdött, de alulmaradt Körmenden az SZTE-Szedeák. Heti kétmeccses ritmusban zajlik az alsóházi rájátszás a férfi kosárlabda NB I./A csoportjában, ennek értelmében pedig a szombati rajtot követően már szerdán Körmendre utazott Szedeák. Az első negyed nem alakult kimondottan jól a szegediek számára, akik egy 11 pontos hátrányban zárták a negyedet. A második játékrészben sikerült közeledni, sőt a vezetést is átvenne, azonban a végén mégis a hazaiak vezettek a nagyszünetben, 50-49 volt az állás. A következő 10 perc után, csakúgy mint az első negyed végén a Körmend vezetett négy ponttal ismét. Az utolsó negyedben nem volt ellenszer a körmendiek játékára, akik 104-96-ra behúzták a meccset.