13:00 - 16:00 Vaffer Mixer 16:00 - 18:00 Let’s GO! 18:00 - 21:00 I LOVE SZEGED Heti műsor

Döntetlennel tért vissza a Szeged-Csanád GA

Döntetlennel kezdte a bajnokság tavaszi szakaszát a Szeged-Csanád Grosics Akadémia. Az NB II-es együttes 1-1-es döntetlent játszott hétfőn este az ETO FC Győr ellen, a Szent Gellért Fórumban.

A vendég alakulat kezdte jobban a mérkőzést, a mezőnybeli fölényük a 24. percre pedig góllá is érett: Lacza vitte el a balszélen, majd az érdekesen beívelt labdája a hazai kapuban kötött ki.

A második félidőben szintekkel jobban játszott a Szeged mint az elsőben, több komoly helyzetük is adódott, de a gólra egészen sokáig, a 88. percig kellett várni, amikor is Szakály beadására Temesvári érkezett és bólintott a kapuba. A véghajrában is volt esélye az újabb gól megszerzésére a hazaiaknak, de a találkozó pontosztozkodással zárult. Ezzel maradnak a bajnoki tabella 4. helyén, 3 ponttal a Pécsi MFC mögött.

Vasárnap a Szentlőrinc csapatát fogadják majd a Szent Gellért Fórumban.

LABDARÚGÓ NB II
21. FORDULÓ

SZEGED-CSANÁD GA–ETO FC GYŐR 1–1 (0–1)
Szeged
, Szent Gellért Fórum, 500 néző. Vezette: Berke Balázs (Aradi József, Szalai Dániel)
SZEGED-CSANÁD GA: Takács J. – Könczey (Beronja, 80.), Temesvári, Tóth B., Kővári – Simon Á. (Farkas A., 19.), Szakály D. – Papp Á. (Rédling, 80.), Gajdos, Kundrák (Prosser, 66.) – Bíró B. (Haruna, 66.). Vezetőedző: Alekszandar Sztevanovics
GYŐR: Kovácsik – Kovács K., Csinger, Fodor F., Keresztes (Csontos, 78.) – Toma, Vitális (Kiss B., 78.), Kiss K. – Szendrei Á. (Babati, 48.), Morinígo (Priskin, 78.), Lacza (Szujó, 88.). Vezetőedző: Tímár Krisztián
Gólszerző:
 Temesvári (88.), ill. Lacza (24.)
Kiállítva: Csinger (87.)
MESTERMÉRLEG
Alekszandar Sztevanovics:
– Az első félidő nem tetszett, féltünk játszani, emiatt szomorú voltam, és ki kell elemezni a hibákat. A második félidőben feljavult a játékunk, gyors oldalváltásokkal, nagyobb tempóban játszottunk. Hozzáteszem, a meccs első negyvenöt percében a Győr agresszívebben futballozott, de gratulálok a saját játékosaimnak, mert nem adták fel, és egyenlítettünk.