16:00 - 18:00 Let’s GO! 18:00 - 21:00 I LOVE SZEGED 21:00 - 23:00 Sportmix Heti műsor

Győzelemmel rajtolt az SZTE-Szedeák

Győzelemmel rajtolt az SZTE-Szedeák. A szegedi kosárlabdacsapat kedden 97-93-ra nyert a Zalaegerszeg vendégeként, a bajnokság nyitófordulójában. A Szedeák jól kezdte a meccset, sőt, a félidei szünetre már 10 pontos előnyt hozott össze. Ugyan a mérkőzés második fele szoros küzdelmet hozott, főleg a végjáték, a szegediek végül az utolsó másodpercekben kosarat dobtak, bebiztosítva ezzel a sikerüket.

Vezetőedzőjük, Nikola Lazics elmondta, elsősorban a saját játékosainak gratulál, nagyon kemény mérkőzést játszottak. Úgy érzi, kontrollálták a meccset, de hibáztak a végén, mert nem zárták le a találkozót, amikor tíz ponttal vezettek. Megmutatták, hogy nem volt véletlen a felkészülési időszakban mutatott eredmény, ez a győzelem impulzust ad nekik a következő meccsekre – fogalmazott a tréner.

Folytatás szombaton az első hazai mérkőzéssel, amikor az Alba Fehérvár lesz az ellenfelük.