13:00 - 19:00 Rádió 88 hétvége 19:00 - 23:59 Club 88 Heti műsor

Győzelemmel zárta az alapszakaszt, és hangolt kulcsmeccseire az OTP Bank Pick Szeged

Győzelemmel zárta az alapszakaszt, és hangolt kulcsmeccseire az OTP Bank Pick Szeged. A Dabas ellen volt az utolsó olyan mérkőzése a Szegednek, amelyet felkészülés gyanánt használhatott fel a Magyar Kupa négyesdöntő és a Veszprém elleni bajnoki döntő előtt. Az első félidő egy pillanatig nem volt szoros, a Pick ez első pillanattól kezdve magához ragadta az irányítást. A játékrész második felében akár tíz gólra is növelhette volna előnyét a Szeged, de az utolsó percekben a hazaiak visszaküzdötték magukat hét gólra. A második játékrészben sem változott a játék képe, a Szeged felszabadultan játszott, folyamatosan ostromolta a tíz gólos előnyt, amit a 48. percben el is ért. A végén azonban öt lett közte. Végeredmény: Dabas – OTP Bank – Pick Szeged 36-41.