09:00 - 13:00 Hello Szeged! 13:00 - 16:00 Vaffer Mixer 16:00 - 18:00 Let’s GO! Heti műsor

Hajrában szerzett góllal nyert bajnokit a Szeged-Csanád Grosics Akadémia

Hajrában szerzett góllal nyert bajnokit a Szeged-Csanád Grosics Akadémia. A kék-feketék 2-1-re nyertek a Budafok otthonában, a labdarúgó NB II 28. fordulójában.

Géresi révén már a 21. percben megszerezte a vezetést a Szeged, a hazai alakulat viszont erre a 33. percben Adorján találatával válaszolt. A három pont sorsáról döntő gólra egészen a 83. percig kellett várni, amikor is Kundrák lövése a menteni igyekvő Nándori lábán megpattant, és a hazai kapuban kötött ki a játékszer. A válogatott szünetet követően legközelebb április 2-án lépnek pályára a szegediek a bajnokságban, amikor a Tiszakécske érkezik a Szent Gellért Fórumba.

Merkantil Bank Liga, 28. forduló
Budafoki MTE–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–2 (1-1)
Budafoki MTE sporttelep, 500 néző. Vezette: Molnár Attila (Mohos, Vörös)
Budafoki MTE: Gundel-Takács B. – Margitics A. (Nándori, 55.), Vaszicsku G., Fótyik D. – Biró M. (Vasvári Z., 69.), Adorján, Németh M. (Csonka A., 55.), Soltész I., Kalmár O. (Tischler, 86.) – Bakti (Kovács D., a szünetben), Beke II P. Vezetőedző: Mátyus János
Szeged-Csanád GA: Takács J. – Könczey, Szilágyi Z., Tóth B. – Papp Á., Farkas A. (Bíró B., 90+2.), Szatmári L. (Kundrák, 65.), Szakály D. (Simon Á., 88.), Kővári – Géresi K. (Haruna, 65.), Prosser D. (Gajdos, 65.) Vezetőedző: Alekszandar Sztevanovics
Gól: Adorján (33.), ill. Géresi (21.), Nándori (83., öngól).

Alekszandar Sztevanovics: – Nagyon tiszteljük a Budafokot, hiszen a bajnokságban és a kupában is kiváló formában van a csapat. Boldog vagyok, mert hosszú idő után akcióból voltunk eredményesek. A második gólunkhoz szerencse is kellett, de rászolgáltunk. Összességében megérdemelt győzelmet arattunk. Nagy szükségünk volt erre, mert nehéz találkozóknak nézünk elébe.