Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Ismét illegális hulladékot raktak le a vásárhelyi Kása erdőben

Újabb halom hulladékot raktak le a hódmezővásárhelyi Kása erdőben, Új-Kishomoknál – számolt be a Delmagyar.hu. Nem olyan régen egymástól függetlenül két önkéntesen összeverődött csapat is szedte a szemetet Kishomokon. Előbbiek a Kishomok és Népkerti közötti útvonalon, a kerékpárút mentén haladva zsákolták az eldobált hulladékot. A másik társaság a Kása erdő szélétől, a Bordás utca végétől a Zrínyi utcai kereszteződés felé haladva ugyancsak több mint tíz nagy zsák lakossági szemetet szedett össze. A hódmezővásárhelyi önkormányzat közterület-felügyelete közölte, lakossági bejelentés, illegális szemételhelyezés ügyében rendszeresen érkezik a hivatalba: hetente átlagosan 4-5 alkalommal.

Műsor:
Következik: