18:00 - 21:00 I LOVE SZEGED 21:00 - 23:00 Friday Night Live 23:00 - 23:59 Zenemix Heti műsor

Legyőzte a Ferencvárost az OTP Bank – Pick Szeged

Fordulatos meccsen nyert az OTP Bank – Pick Szeged. A szegedi kézilabdacsapat 37-33-ra legyőzte a Ferencvárost NB I-es bajnokin, idegenben.

Az első játékrészben jól bírta Fradi, sőt a félidei szünetben két góllal vezetett is. Aztán a második játékrészben feljebb kapcsoltak a szegediek, és hajrára kidolgozott előnyt meg tudták tartani, végül 4 góllal nyertek. Jövő héten szerdán a Telekom Veszprém ellen lép pályára a Szeged a Pick Arénában, a Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójában.

Ferencvárosi TC-OTP Bank – PICK Szeged 33-37 (19-17)
K&H férfi kézilabda liga. 18. forduló, Budapest, Elek Gyula Aréna, 600 néző. Vezette: Horváth, Marton.
FTC: Vezetőedző: Győri – Bujdosó, Ónodi Jánoskúti 4, Debreczeni 3, Nagy B. 10/4,  Bognár 2, Kovacsics 3. Csere. Borbély (kapus),  Lékai 2, Mikita, Pordán 3, Prainer 2, Balogh, Imre 1, Csörgő 3.  Vezetődző: Pásztor István.
OTP Bank – PICK Szeged: Alilovic – Radivojevics 2, Stepancic 1, Bombac 5, Rosta 7, Bodó 7, Frimmel 4/1. Csere: Krivokapic (kapus), Mackovsek 1, Blonz 2/2, Garciandía 5, Szita, Tönnesen 1, Sostaric 2.   Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Kiállítás: 6, ill. 8 perc
Hétméteres: 4/4, ill. 5/3