Letartóztatását indítványozták Szegeden annak a többszörösen büntetett előéletű férfinak, aki pár nap alatt több boltból is lopott – közölte a Csongrád-Csanád Vármegyei Főügyészség. A férfi egy hódmezővásárhelyi boltból húst, sajtot lopott, majd másnap egy másik üzletben elemelte egy eladó mobilját. Ezt megelőzően kikölcsönzött egy helybeli cégtől egy szintező forgólézert, amit azután többszöri felszólításra sem vitt vissza, hanem eladta. A Szegedi Járásbíróság elrendelte a férfi letartóztatását.