Magyarországon járt júliusban az IMF –írja a HVG.hu. Normális esetben évente egyszer esedékes egy találkozó a Valutaalappal, ám annak csak az év végén lesz itt az ideje. A delegációt a Magyarországért is felelős Jean-François Dauphin vezette és a magyar hatóságokkal a gazdasági fejleményeket beszélték át.