Májusra készülhet el a szegedi Senior Center energetikai korszerűsítése. Tóth Ildikó, az intézmény vezetője a Rádió 88-nak elmondta, mintegy 1000 nyugdíjas látogatja rendszeresen őket, ahol klubdélutánokat, foglalkozásokat, szakköröket tartanak, így nagy igény van az újranyitásra. Egyebek mellett új nyílászárókat építettek be, felkerült a hőszigetelés, valamint kialakítják a mozgássérült bejáratot is.