09:00 - 13:00 Rádió 88 hétvége 13:00 - 19:00 Rádió 88 hétvége 19:00 - 23:59 Club 88 Heti műsor

Nem bírt a Zágrábbal az OTP Bank – Pick Szeged

Védekezésben és támadásban sem remekelt az OTP Bank Pick Szeged: 30-25-re kikapott Zágrábban. A kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 9. fordulójában a szegediek nem tudtak élni az eséllyel, hogy feljebb ugorjanak a tabellán. Az első percekben úgy tűnt, hogy gyorsan nagy előnyre tehet szert Kárpáti Krisztián csapata, de negyedórát követően felébredt a hazai alakulat is.  Olyannyira rákapcsoltak, hogy a félidei szünetben már 17-12-re vezettek. A második játékrészben 9-re tornázták fel a különbséget a horvátok, innentől pedig már csak az volt a kérdés, hogy mennyi lesz a végén közte. Öt góllal nyert végül a Zágráb. A Szeged jövő héten a Kielcét fogadja a Pick Arénában, előtte, pénteken viszont még a Balatonboglár vendégeként szerepel bajnoki meccsen.

RK Zagreb–OTP Bank – PICK Szeged 30–25 (17–12)
Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája, A csoport, 9. forduló. Zágráb, Arena Zagreb, 4000 néző. Vezette: Nikolov, Nacsevszki (észak-macedónok).
RK Zagreb: M. Mandic 1 – Glavas 1, Morales 3, Kavcic, Faljic 3, Srna 5, Gyibirov 4. Csere: Gojun, M. Kos 2, Suholeznik, Klarica 5, Cupic 6/4, Cavar, Sirotic. Megbízott edző: Andrija Nikolic.
OTP Bank – PICK Szeged: Imsgard – Sostaric 2, Stepancic 2, Mackovsk 5, Kalaras, Gaber 1, Jelinic 3. Csere: Mikler (kapus), Bombac 1, Garciandía 3, Bánhidi 1, Martins 4/3, Szita 1, Bodó 1, Szilágyi 1, Molina. Vezetőedző: Kárpáti Krisztián.
Hétméteres: 4/4, ill. 5/3.
Kiállítás: 4, ill. 10 perc.