09:00 - 13:00 Rádió 88 hétvége 13:00 - 19:00 Rádió 88 hétvége 19:00 - 23:59 Club 88 Heti műsor

Nem jött össze a csoda a magyar labdarúgó-válogatottnak

Cristiano Ronaldóék ezúttal is hármat rúgtak a magyar válogatottnak. Az F csoport nyitómérkőzésén Magyarország Portugáliával csapott össze a Puskás Arénában, több mint 67 ezer néző előtt. Az első játékrészben ugyan domináltak a portugálok, Marco Rossi gárdája stabilan védekezett, Gulácsi pedig kiválóan védett, így 0-0-s állásnál mehettek szünetre a csapatok. A játék képe a második 45 percben sem változott jelentősen, és egészen a 83. percig mindössze egyetlen meg nem adott gól született – azt éppen a magyar csapattól vették el les miatt. A hajrában aztán Guerreiro megpattanó lövése, Ronaldo büntetője, valamint akciógólja sima 3-0-s győzelmet hozott Fernando Santos csapatának.