18:00 - 21:00 I LOVE SZEGED 21:00 - 23:00 SzegedEst 23:00 - 23:59 Zenemix Heti műsor

Nem sikerült a főpróba a kék-feketéknek

Kikapott a Szeged-Csanád Grosics Akadémia a főpróbán – írja a csfoci.hu. A kék feketék a Békéscsaba elleni bajnoki rajt előtt az NB II.-es újonc Kecskemét vendégei voltak vasárnap este. Az első negyed óra végén Hadaró fejezett be egy tetszetős kecskeméti támadást, amivel megszerezték a vezetést a hazaiak, majd az ivószünetet követően Tóth Barna ellen szabálytalankodtak a szegedi védők a büntetőterületen belül: a sértett pedig gólra váltotta a tizenegyest. A második félidő elején aztán Germán bombájával visszajött a meccsbe a Szeged-Csanád GA, és több helyzete is akadt a második félidőben, de egyenlítenie nem sikerült, a 2-1-re nyert a Kecskemét. Augusztus 1-én már tétmeccs vár a tisza-partiakra, a másodosztály nyitófordulójában a Békéscsaba vendége lesz Dragan Vukmir együttese.