09:00 - 13:00 Hello Szeged! 13:00 - 16:00 Vaffer Mixer 16:00 - 18:00 Let’s GO! Heti műsor

Nem tudta megtörni az átkot a Szeged-Csanád Grosics Akadémia

Ezúttal is kikapott a Szentlőrinctől a Szeged-Csanád Grosics Akadémia. A kék-feketék 2-0-ás vereséget szenvedtek tőlük idegenben, az NB II 3. fordulójában.

Támadó futballt játszottak a szegediek, de a 25. percben egy büntetőből megszerezte a vezetést a hazai alakulat, a 38. percben pedig egy kontrából tudott eredményes lenni a Szentlőrinc, és bár voltak helyzetei a Szegednek, gólra váltani egyiket sem sikerült.

Alekszandar Sztevanovics, a tisza-partiak vezetőedzője szűkszavúan nyilatkozott a klub honlapjának, úgy vélte, hogy ha a saját játékukat játsszák, akkor nyertek volna, de ez nem így történt. Szerdán a Haladás vendége lesz a Szeged-Csanád Grosics Akadémia.