Egy merész mentőakcióval mentenék meg egy űrteleszkópot, amely egyre közelebb jár ahhoz, hogy lezuhanjon és elégjen a Föld légkörében. A NASA tavaly év végén kötött stratégiai partnerséget egy céggel, amely 30 millió dollárt kapott egy olyan űrszerkezet megépítésére, amely képes a teleszkópot stabilabb pályára emelni. A programot június 27-én, szombaton indítják, a mentési kísérlet pedig várhatóan az indítást követően három-négy héttel később lesz.