Valószínűleg a világ legcsalódottabb embere volt az a békéscsabai férfi, aki a megrendelt mobilklíma helyett hősugárzót kapott a futártól. Emberünk egy felugró hirdetésben látta, hogy mindössze 32 400 forintért klímát kínálnak. A férfi kihagyhatatlan ajánlatnak gondolta, ezért élt a lehetőséggel, a futár pedig három nappal később meg is érkezett a csomaggal. Át is vette, kifizette, ám amikor kibontotta, azzal szembesült, hogy a készülék, ami a dobozban van, valójában egy egyszerű hősugárzó. Egy átverés sosem jöhet jókor, most azonban kifejezetten kellemetlen az időzítés a hőség miatt.