Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Sörért ment, lopássorozat lett belőle

Egy tálca sörrel próbált fizetés nélkül távozni a boltból, néhány nappal később pedig egy vendéglátóhely kasszáját is megdézsmálta egy hódmezővásárhelyi férfi. A menekülés azonban nem sikerült zökkenőmentesen, távozás közben elvesztette az egyensúlyát, és elesett. Miután reggel ellátták és kiengedték a kórházból, még egy kerékpárt is elkötött. Emellett beismerte, hogy két héttel korábban egy helyi hotel kerékpártárolójából is ellopott egy biciklit. A rendőrök lefoglalták az így szerzett értékeket, és intézkedtek azok visszaadásáról. Lopás vétsége miatt indult eljárás a férfi ellen.

Műsor:
Következik: