Továbbra is szükség van a véradókra. Sokan adták vérüket az elmúlt héten is Csongrád-Csanád vármegyében, de változatlanul a reméltnél kevesebben keresték fel a véradásokat. A nyári szabadságolások ilyenkor nem teszik könnyebbé a véradásszervezést, ezért is kér minden egészséges szegedit a Magyar Vöröskereszt Csongrád-Csanád Vármegyei Szervezete, hogy menjen el vért adni.