Több mint 44 ezren voltak kíváncsiak a szegedi Kövér Béla Bábszínház előadásaira ebben az évadban. Összesen nyolc új produkciót mutattak be, de a tavalyról áthozott előadásaikat is szívesen látták újra a nézők. A Hány éves a kapitány?-sorozattal a felnőtt közönséget célozták meg, ahol szóba került például a szülő-gyerek kapcsolat, a házasság és a környezetvédelem kérdése is. Kiss Ágnes igazgató a gyerekek kedvenc előadásairól mesélt.