Forgalmi változásokra számíthatnak Szegeden az Öreghegy dűlőnél közlekedők, mert folytatják a kivitelezők az útfelújítást a Széksósi útnál. A beruházás második ütemében mintegy 340 méteren helyeznek el mart aszfaltos burkolatot. Szénási Róbert, a városüzemeltetési bizottság elnöke szerint a beruházás a jövő hétre készülhet el.