13:00 - 16:00 Vaffer Mixer 16:00 - 18:00 Let’s GO! 18:00 - 21:00 I LOVE SZEGED Heti műsor

Ponttal tért haza Ajkáról a Szeged-Csanád GA

Három büntetővel harcolta ki a döntetlent a Szeged-Csanád Grosics Akadémia. A kék-feketék a labdarúgó NB II. 31. fordulójában az Ajka vendégeként léptek pályára szerdán este. Nem sikerült jól az első félidő a vendégek szempontjából, 2-0 állt az eredményjelzőn a szünetben. A második játékrész elején Ódor harcolt ki egy büntetőt a Szegednek, de Jovanovics a kapu fölé rúgta. Negyedórával a vége előtt másodszor is büntetőhöz jutottak a Tisza-partiak, ezúttal viszont már Gajdos állt a labda mögé és higgadtan a jobb alsó sarokba gurította a játékszert. Hat perccel a rendes játékidő vége előtt ismét a büntetőpontra mutatott a játékvezető, újabb büntető és újabb gól következett megint Gajdostól, ezzel pedig 2-2-re mentette a meccset a Szeged. Vasárnap a Kaposvár együttesét látják vendégük a Szent Gellért Fórumban.