09:00 - 13:00 Hello Szeged! 13:00 - 16:00 Vaffer Mixer 16:00 - 18:00 Let’s GO! Heti műsor

Szegeden dől el a bajnoki cím sorsa

Szegeden dől el a bajnoki cím sorsa. Az OTP Bank Pick Szeged hétfőn este 34-27-es vereséget szenvedett a Telekom Veszprém vendégeként, a bajnoki döntő második meccsén. Az első félidőben végig tapadtak a kékek a bakonyi együttesre, de a második játékrész derekára elfogyott a Szeged koncentrációja, és ezt kihasználva a Veszprém eldöntötte a meccset. Ez tehát azt jelenti, hogy a Telekom Veszprém egyenlített a párharcban, 1-1 az állás. A minden eldöntő mérkőzést pénteken este fél 9-es kezdéssel a Pick Arénában rendezik. A Szeged sorozatban harmadjára, vagy pedig a Veszprém 2019 után nyerhet ismét bajnoki címet.

Telekom Veszprém–OTP Bank – PICK Szeged 34–27 (18–17)
Férfi kézilabda NB I., bajnoki döntő, 2. mérkőzés. Veszprém, Veszprém Aréna, 5000 néző. Vezette: Hargitai, Markó.
Telekom Veszprém: Cupara 1 – Vajlupov 2, Remili 4, Ilics Z. 7, Pesmalbek 6, R. Lauge 3, Elísson 9/6. Csere: Corrales (kapus), Ligetvári, A. Nilsson 1, Sipos, Elderaa 1. Vezetőedző: Momir Ilics.
OTP Bank-Pick Szeged: Mikler – Sostaric 3, Mackovsek 4, Gaber 1, Rosta 4, Szita, Bombac 1. Csere: Alilovic (kapus), Tönnesen 2, Garciandía 1, Blonz 6/5, Bodó 4, Bánhidi 1, Martins. Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Hétméteres: 6/6, ill. 6/5.
Kiállítás: 10, ill. 10 perc.