Segítséget kér a Szegedi Újszülött Életmentő Szolgálat Alapítvány tartalék rohammentő autójának megmentéséhez. Az alapítvány mintegy 400 ezer kilométert megtett tartalék roham mentőautója tavaly október óta üzemképtelen. A motor felújításra szorul, ennek összege meghaladja a 2,5 millió forintot, amely kifizetése az Alapítvány működését nagyon megterhelné. A szervezet várja mindazok jelentkezését, akik segíteni szeretnének. Bővebb információ a honlapjukon, vagy a közösségi oldalukon olvasható.
Tartalék mentőautó megmentéséhez keres támogatókat a Szegedi Újszülött Életmentő Szolgálat Alapítvány
2024-04-06