Ismét felhőtlenül csobbanhatnak, strandolhatnak a hódmezővásárhelyi gyerekek a nyáron. Uszodabérletet biztosít az önkormányzat az idén nyáron is a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő és a Szent Ferenc Programban résztvevő gyerekeknek. Az ötalkalmas bérletet augusztus 31-ig használhatják fel a Török Sándor Strandfürdő és Gyarmati Dezső Sportuszodában.