Adástelefonszám: +36 62 / 444 088

Szabadulása után gyilkolni akaró nő pere kezdődött el Szegeden

Elkezdődött annak a nőnek a pere a Szegedi Törvényszéken, aki szabadulása után megpróbált meggyilkolni korábbi barátjának új élettársát. A nő tavaly szabadult, de nem a megszokott családi fészek várta otthon. Ekkor szembesült azzal, hogy a férfi a távollétében új párt talált magának, a lakásban pedig új élettársával és két ismerősével lakik. A megcsalt nőt úgy feldúlták a történtek, hogy alkoholba próbálta fojtani a bánatát, többször megfenyegette exét, végül rájuk gyújtotta a lakást. Az elkövető akár 10 év fegyházbüntetést is kaphat.

Műsor:
Következik: