13:00 - 16:00 Vaffer Mixer 16:00 - 18:00 Let’s GO! 18:00 - 21:00 I LOVE SZEGED Heti műsor

Utoljára itthon a Pick a bajnoki döntő előtt

Utoljára játszik itthon a Pick Szeged a bajnoki döntő előtt. A férfi kézilabda NB I. alapszakaszának 25. fordulójában a NEKA együttesét fogadja a Pick Arénában kedden 18 órától az OTP Bank-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. Az ellenfél az a balatonboglári NEKA lesz, amellyel hamarosan újból megmérkőzhetnek majd a szegediek, ugyanis a magyar kupa tatabányai négyes döntőjében is találkoznak a felek. December elsején Balatonbogláron tükörsima sikert aratott a Pick. 21–12-es félidei eredmény után 39–30-ra nyert a Szeged, amelynek legeredményesebb játékosa Bánhidi Bence volt, aki nagyjából negyedórányi játéka alatt tíz lövéséből tíz gólt szerzett.